Trzeba przyznać, że na to, jak wygląda całość wesela mają wpływ bardzo małe, ale jakże istotne elementy. Para młoda starannie zamawia kwiaty, które mają stanąć na stołach. Z wielką uwagą wybierają zaproszenia, czy też winietki na stół. Taką samą uwagę przykuwają do zawieszek pojawiających się na alkoholu weselnym.

zdjęcie zawieszki na wódce weselnej

W formie naklejek

Zawieszki na alkohol weselny mogą mieć formę naklejek. Jednak przyznajcie, że z takimi naklejkami jest trochę pracy. Wszystko musicie bowiem samemu nakleić. Czasem nawet trzeba oderwać oryginalną naklejkę, którą nakleił producent, a dopiero potem nakleić swoją. Oczywiście nie można tego zrobić byle jak, tylko postarać się, aby wszystko było starannie naklejone.

Obok – przykład zawieszki z https://z-milosci.pl/kategoria/zawieszki

Typowe zawieszki

Zawsze jednak możecie zdecydować się na typowe zawieszki. Czyli nic innego, jak zawieszanie ich na szyjce od butelki. Nie będziecie musieli się bawić w żadne odklejanie i na nowo przyklejanie. Wystarczy tylko wziąć wstążeczkę, czy też sznureczek (co dokładnie, to już zależy od Waszego zamówienia) i przełożyć. Prawda, że nie jest to jakaś wielka praca? Niezależnie od tego, ile macie tych butelek, jeżeli w dwójkę weźmiecie się za tą pracę, to takie zawieszanie wszystkiego na butelki na pewno szybko Wam pójdzie.