zawieszka na butelkę z alkoholem weselnym

Na alkohol weselny naprawdę nie trzeba wydawać ogromnych sum pieniędzy. Nowożeńcy ścigają się ze swoimi rówieśnikami w wymyślaniu coraz droższych dodatków weselnych, alkoholi, coraz bardziej wyszukanych dań. Nie zawsze się to sprawdza i w wielu przypadkach przepych na przyjęciu weselnym jest odbierany w sposób negatywny.

Zakup alkoholu z indywidualną etykietą

Swego czasu jeden z producentów alkoholu sprzedawał wódkę, do której mogliśmy zamówić spersonalizowaną etykietę z napisem Pan/Pani i imię osoby. Na pewno było to ciekawe rozwiązanie dla osób, które poszukują alternatywy do zawieszki na alkohol weselny.

Rezygnacja z zawieszek na alkohol

Nikt nie mówi, że koniecznie trzeba decydować się na zawieszkę na alkohol weselny. Oczywiście goście w wielu przypadkach zwracają na to uwagę, ale tylko na początku przyjęcia. Miło jest przeczytać jakiś wierszyk, który będzie dziękował za przybycie na przyjęcie weselne i zachęcał do zabawy.

Można jednak w inny sposób ozdobić butelki z alkoholem, choć nie jest to żadnym obowiązkiem.

Żartobliwe naklejki na butelki

Na butelkach z wódką możemy nakleić żartobliwe naklejki, które rozśmieszą towarzystwo bawiące się na weselu. Nie muszą się one znajdować na każdej butelce. Będzie to jednak fajny dodatek, którym warto się zainteresować.