Zaproszenia ślubne z humorem: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/z-humorem to doskonała propozycja dla par, które uwielbiają rozśmieszać innych i nawet na ich własnym ślubie nie może zabraknąć dobrego humoru! Oczywiście jest bardzo dużo sposobów na to, aby uczynić swoje zaproszenie wyjątkowym i wywołującym uśmiech na twarzy!

Jak zaprojektować zabawne zaproszenie ślubne?

Przede wszystkim przyszła para młoda powinna zastanowić się, czy woli, aby o śmieszności ich zaproszenia decydowały słowa, czyli krótki, rymowany wierszyk, czy może raczej zabawna ilustracja bądź fotografia. W przypadku rymowanych wierszyków, jak najbardziej można wspomóc się gotowymi wersjami, które znaleźć można w internecie lub też wymyślić samemu coś bardziej osobistego, nawiązującego do siebie nawzajem lub ogólnie do samego dnia zaślubin.

ślubne zaproszenie w humorystycznym stylu

Ciekawym pomysłem będzie także wprowadzenie odrobiny humoru za pomocą zdjęcia lub ilustracji. Tutaj bardzo ciekawym pomysłem zasługującym na uwagę, z całą pewnością będzie pomysł z karykaturą. Można zlecić wykonanie karykatury narzeczonych, a potem jej przedruk użyć, tworząc ślubne zaproszenie. Z całą pewnością jest to pomysł bardzo oryginalny i taki, który na długo zapadnie w pamięć wszystkim zaproszonym na zaślubiny gościom.