Coraz więcej par młodych, które decydują się na winietki wpada na rozwiązania, które dawniej byłyby nie do pomyślenia. Ale to dobrze, wesele w końcu to impreza Państwa Młodych i ich inwencja twórcza.

winietka ślubna z ludzikami

Coraz więcej osób decyduje się na nadanie weselnej imprezie trochę bardziej indywidualnego i swojskiego charakteru. Winietki ślubne nie muszą być nudne: https://z-milosci.pl/kategoria/winietki. Można je zindywidualizować na swój sposób, ku wielkie radości gości. Na przykład poprzez odejście od sztampowych imion i nazwisk uczestników wesela. Dużo przyjemniej niż Pani Krystyna Nowak brzmi Kochana Babcia Krysia. Albo zamiast Krzysztof Kowalski napisać Ukochany Tato Panny Młodej.  Można również winietki z drugiej strony opatrzeć jakimś jednym zdaniem, dlaczego dana osoba jest ważna dla Pary Młodej. Daje to niecodzienny efekt, owszem wymaga dłuższej inwencji twórczej ze strony Państwa Młodych, ale taki wieczór zdarza się raz w życiu. Jest to to również miłe, aby w jakiś sposób wyróżnić tych gości, którzy są parze Młodej najbliżsi. Może być też to potraktowane w formie żartobliwej, na przykład powrót do staropolskiego nazewnictwa pokrewieństw, co też może stanowić ciekawy element wesela.

Warto w winietki ślubne włożyć trochę więcej serca i nie traktować ich jak formalność. Czasami potrafią one wywołać na twarzy niejedno wzruszenie i bezcenny uśmiech.