To, że na ślub i wesele idzie się z wizytą w celu zaproszenia jest oczywiste. Warto jeszcze do tego wybrać odpowiednią formę przekazu, by doskonale odzwierciedlić plan całej imprezy, a także zapoznać wszystkich z motywem przewodnim. Doskonałym wyborem jest eco zaproszenie ślubne, które to łączy w sobie znakomicie dbanie o środowisko, jak i szczególny charakter nadchodzącego wydarzenia.

ślubne zaproszenie eco

Dowolne formy

Do wyboru są najrozmaitsze wersje zaproszeń ślubnych eko. Można wybierać biały lub brązowy papier ekologiczny, a także różne formy wymiarowe. Znamienity efekt nadadzą ozdoby, np. tekturowe serduszka, sznurek zaplątany na kokardkę. Wszystkie chwyty są dozwolone, wobec czego można całkowicie w zgodzie z naturą stworzyć niebanalny wzór, który połączy się z tym, co goście zastaną na miejscu.

Natura blisko nas

Minimalizm, prostota, tradycja, klasyka, a może wszystko w jednym? Ślub i wesele są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu, toteż warto zadbać odpowiednio wcześnie o wszelkie aspekty. Dzięki temu impreza na powietrzu, czy też w odrestaurowanej restauracji – będzie niezapomniana. Zaproszenia dadzą wszystkiemu początek i zawrą wszelkie informacje, które goście będą mogli mieć zawsze pod ręką do chwili wystąpienia magicznej daty.