Zaproszenia ślubne powinny być równie wyjątkowe, jak sam ślub i wesele. Nie muszą przy tym być równie poważne jak ślub. Zaproszenia ślubne z humorem to jeden z hitów ostatnich lat wśród gadżetów ślubnych.

Zaproszenia dla ludzi z poczuciem humoru

Jakie pary decydują się na wysyłanie swoim gościom zaproszeń ślubnych z humorem jak te z Rozsadne Panny Mlode? Z pewnością te, które same mają poczucie humoru, ale mają też rodzinę i przyjaciół z odpowiednim dystansem do życia i wszelkich poważnych okoliczności, jakie nas w tym życiu spotykają. Również do ślubu, który sam w sobie jest poważnym wydarzeniem.

śmieszne ślubne zaproszenie

Zabawne zaproszenia – pomysły

Zaproszenia ślubne mogą wywoływać uśmiech treścią. Nikt nie powiedział przecież, że to musi być ta sama sztampowa formułka. Wystarczy ubrać ją w w rymy, dodać wesoły wierszyk i już jest inaczej – zabawnie i po naszemu.

Wymyślanie treści zaproszenia we dwoje, to wyjątkowe doświadczenie i z pewnością zapamiętacie ten moment na całe życie.

Oprócz treści, humorystycznym akcentem zaproszeń ślubnych bywa również grafika.

Zabawne rysunki przedstawiające państwa młodych, karykatury,  czasem wyjątkowa forma – na przykład komiksu – te elementy sprawiają, że zaproszenie nawet po spełnieniu swojej funkcji jest miłą pamiątką po ślubie i weselu.

Jeśli nie macie czasu, bądź pomysłu na własny projekt zaproszeń, z pewnością uda się wam znaleźć odpowiedni wzór spośród setek dostępnych na rynku gotowych zaproszeń z humorem. Naprawdę warto poświęcić czas na znalezienie takich, które jak najwierniej odpowiadać będą poczuciu humoru waszemu i waszych gości.