Każda para młoda, która decyduje się na rozpoczęcie wspólnej drogi życiowej, z czasem orientuje się, że wyprawienie ślubu i wesele to spore koszty. Dlatego warto szukać oszczędności, gdzie tylko się da, próbując zminimalizować koszty całego przedsięwzięcia. Tanie zaproszenia ślubne za 1 zł wszak przekażą te same formacje co te robione na indywidualne zamówienie, a margerytki w bukietach mogą okazać się niemniej efektowne, niż róże czy lilie.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia robione na indywidualne zamówienie może i są efektowne, ale potrafią naprawdę sporo kosztować. Dlatego warto poszukać w sieci. Tanie zaproszenia ślubne za 1 zł znaleść można na wielu portalach aukcyjnych. I wcale nie oznacza to, że będą one oklepane i tandetne. W tej cenie można dostać zaproszenia subtelne i eleganckie, niczym nie ustępujące pod względem jakości tym z wyższej półki cenowej.

tanie ślubne zaproszenie w kolorze czerni i bieli

zdjęcie: zaproszenie do złotówki od RozsądnePannyMłode

Kwiaty

Kupno kwiatów do dekoracji sali i kościoła to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Można jednak zmniejszyć ten koszt, wybierając kwiaty, które zwyczajnie mniej kosztują. Bukiet złożony z róż potrafi kosztować kilka razy więcej niż ten, na który składają się margerytki. To spora oszczędność, zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że prędzej czy później te bukiety i tak lądują w koszu.