Każdy ślub jest inny i każda para chce, żeby taki był. To wyjątkowy dzień i ma być jedyny w życiu, więc Młodzi często poświęcają mu ogromną ilość uwagi, czasu i pieniędzy oczywiście. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, a więc o te szczegóły trzeba zadbać przede wszystkim.

Nieśmiertelne drewno

Styl boho determinuje wszystkie ozdoby weselna i sprawia, że goście i Państwo Młodzi cofają się w czasie otoczeni misternie ułożonymi drobnymi kwiatami, drewnianymi dekoracjami z wzorami kwiatów lub koronek i ekologicznymi dodatkami, które doskonale uzupełniają całość.

Jednym z ważnych elementów ślubu jest pudełko na obrączki ślubne: https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/pudelka-na-obraczki, które wykonane z ażurowanego drewna wyściełanego koronką lub atłasem będzie prawdziwą gratką dla tego stylu.

Ekologiczna strona boho

Wesele w takim stylu to doskonała opcja dla osób, którzy cenią sobie ekologiczny styl bycia. Zaproszenia z szarego papieru, bambusowe naczynia jednorazowe jako elegancka, gładka zastawa i bambusowe pudełko na obrączki ślubne to strzał w dziesiątkę. Pięknie wykonane, proste pudełko stworzone z takiego drewna będzie się świetnie prezentować zarówno w kościele podczas ceremonii, jak i w domu na półce pozostawione jako pamiątka ślubna.

Ozdoby z żywych kwiatów, brak tekstylnych wstążek, które zostaną zastąpione jutowym sznurkiem – bardzo ozdobnym w swej naturalnej prostocie. To wszystko sprawi, że wesele będzie zarówno stylowe, ekologiczne, jak i warte zapamiętania ze względu na konsekwencję wybranego stylu począwszy od koronkowej sukienki panny młodej, aż po potrawy na bambusowych talerzach.