Czy istnieje bardziej osobisty rodzaj zaproszeń, niż te ozdobione zdjęciem pary narzeczonych?

Nic na to nie wskazuje. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem jak te marki Z-Miłości bija więc rekordy sprzedaży.

Gdzie kupić zaproszenie ze zdjęciem?

Każda firma, w której można zamówić gadżety ślubne, wykonuje również fotozaproszenia.

W różnym formacie i różnymi metodami.

Ważne jest jedno – są to bardzo osobiste zaproszenia, które dodatkowo jeszcze można spersonalizować wyborem czcionki, jaka nam się najbardziej podoba, koloru tektury, formatu i innych cech.

Dodatkowym atutem zaproszeń ślubnych ze zdjęciem jest fakt, że zamówić je można nawet siedząc w domowym zaciszu przy komputerze.

Brzmi dobrze, prawda? W przedślubnym nawale zajęć dobrze będzie zaoszczędzony czas poświęcić na pozostałe przygotowania.

Jeśli jednak nie zależy nam na czasie, a chcemy zrobić to sami, zaproszenia ze zdjęciem nie są trudne do zaprojektowania. Wiele par robi to samodzielnie, mając przy tym wielką satysfakcję.

zaproszenie na ślub foto

Zalety fotozaproszeń

Zaproszenia ze zdjęciem narzeczonych pasują w przypadku każdego ślubu i wesele – tradycyjnego i na wesoło, miejskiego i wiejskiego. Są po prostu uniwersalne w swej prostocie i elegancji.

Poza tym, nawet długo po weselu stanowią bardzo miłą pamiątkę tego szczególnego dnia, którą cenią sobie zwłaszcza najbliżsi młodej pary.

Zaproszenia ze zdjęciami narzeczonych zwykle trafiają do albumu, w ramki, lub do pudła z pamiątkami. Dzięki nim, ślub jeszcze wiele lat po zakończeniu wesela, będzie wywoływał uśmiech na twarzy.