Poszukując dawki inspiracji do wyprawienia swojego ślubnego przyjęcia, warto poczytać nieco o eklektycznym stylu boho. Nie trzeba wprawdzie organizować wesela ściśle według wszystkich zasad tej mody. Wystarczy przemycić jedynie kilka elementów.

zaproszenie z eko podkładką - boho floral

Podstawowe wyznaczniki ślubu w stylu boho

Na przykładzie: styl boho w ślubnych zaproszeniach wprowadza nieskrępowany luz, wolność oraz swobodę. Jako podstawową dekorację uznaje się motywy florystyczne, a także po prostu kwiaty. W przypadku strojów z kolei – panna młoda ma na sobie zwiewną i luźną suknię ślubną w kolorze beżowym, a jej makijaż jest delikatny. Przyjęcie odbywa się w plenerze latem lub też wczesną jesienią albo w sali o sielskim wystroju. Wszystko zależy oczywiście od osobistych preferencji przyszłych małżonków.

Wybór zaproszeń w stylu artystycznej bohemy

Zaproszenia ślubne boho to nieskrępowana forma barwnej papeterii, którą nierzadko zdobią między innymi wszelkiego rodzaju: sznureczki, wstążeczki oraz suszone kwiaty, a także wiele innych dekoracji w różnym stylu. Wśród zaproszeń ślubnych boho znajdą się najróżniejsze karteczki, które zadowolą osoby o odmiennych stylach. Wszystko to dlatego, że charakteryzują się one estetycznym łączniem ze sobą wielu różnych elementów, podobnie jak dzieje się to w stylu boho.