Złożenie przysięgi ślubnej oraz następująca tuż po tym zdarzeniu uroczystość weselna to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Bez względu na to, czy pełni on rolę Panny Młodej, czy Pana Młodego- pragnie zapamiętać te chwile jak najdłużej. Tworzenie filmów weselnych powoli odchodzi do lamusa, jednak istnieją inne sposoby zapisania szczególnych chwil.

Księgi gości weselnych

Stworzenie księgi, w której miłe słowa zostawią goście to świetny pomysł. O tego typu działaniu warto wcześniej poinformować zaproszonych gości, by nie kupowali dla nas stosu niepotrzebnych kartek z życzeniami. Jak powszechnie wiadomo kartki okolicznościowe po jakimś czasie są przez nas wyrzucane podczas porządków. Pięknie wydana księga z śladami obecności naszych najbliższych na pewno przejdzie pozytywną selekcję podczas jakichkolwiek porządków domowych.

księga dla gości w stylu boho

źródło zdjęcia: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/roznorodne-ksiegi-gosci-weselnych/

Księgę można zakupić w wyspecjalizowanych sklepach z akcesoriami ślubnymi, ale można również wykonać samemu. Blogerki zajmujące się technikami DIY polecają użycie w tym celu dużego gładkiego notesu- efekt wow gwarantowany.

Niepozowane fotografie

Przez wiele dziesiątek lat uwielbialiśmy oglądać filmy nakręcone podczas jednej z najbardziej szalonych nocy naszego życia. W dzisiejszych czasach furorę odgrywają jednak zdjęcia z fotobudki.

To niepozorne pudło może stworzyć dla nas zdjęcia, które będziemy wspominać z łezką w oku latami. Koszt wynajęcia fotobudki nie jest najtańszy, ale warty swojej ceny.