W dzisiejszych czasach mamy bardzo wiele różnorodnych atrakcji weselnych do wyboru, dzięki którym możemy miło zaskoczyć swoich gości. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem w naszym kraju cieszą się przede wszystkim występy komików i iluzjonistów. Spektakle w eleganckim wydaniu i szczyptą humoru, mogą być wspaniałą rozrywką i miłą niespodzianką nie tylko dla Pary Młodej.

iluzjonista w trakcie pracy

Tajemniczy iluzjonista

Magiczne pokazy jak łatwo się domyśleć wykonywane są na żywo, dlatego też robią tak duże wrażenie na gościach. Popularne numery z kartami, monetami czy banknotami sprawiają, że magia jest na wyciągnięcie ręki. Sztuczki magiczne to najlepsze atrakcje weselne przede wszystkim dla znudzonych weselników, którzy nie przepadają za przyjęciami ślubnymi. Zamiast iluzjonisty można zatrudnić także komika, który zorganizuje wspaniałą zabawę przy aktywnym udziale publiczności.

Karakoke

Na bardzo wielu przyjęciach weselnych organizuje się także karaoke, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Atrakcje tego typu w swojej ofercie mają praktycznie wszyscy DJ-e i zespoły weselne. Niewielkim nakładem pracy można przygotować naprawdę niesamowitą atrakcję weselną, przy której wszyscy goście będą wspaniale się bawić.