Zaskocz swoich gości na weselu oryginalnym podarunkiem. W tym celu przygotuj sukulenty z podziękowaniami dla gości. Jest to bardzo oryginalny gest, który fantastycznie wyrazi wdzięczność za przybycie rodziny i bliskich znajomych na Wasze wesele. Drobny upominek to idealna opcja na każde przyjęcie weselne, przypominająca gościom o tym, że są a bardzo ważni podczas całej ceremonii. Rośliny takie jak sukulenty są symbolem wytrwałości i na dodatek nie wymagają one specjalnej pielęgnacji. Każdy zaproszony gość będzie mógł zabrać roślinkę ze sobą do domu, gdzie tworzyć ona będzie fantastyczną pamiątkę z wesela.

Sukulenty jako podziękowanie dla gości – świetny wybór na upominki weselne

Każde wesele obfituje w świetną zabawę, tańce oraz pyszne menu. Oprócz tego wszystkiego warto zadbać o upominki dla gości, a mogą one być również swego rodzaju podziękowaniem za ich obecność. Sukulenty podziękowania dla gości mogą mieć dołączone w formie liściku czy wizytówki. Mogą być w formie naklejki bądź elegancko doczepionej karteczki. Warto zadbać również o to, aby mini roślinki były w ładnym podłożu. Można wybrać klasyczną doniczkę, plastikową bądź ceramiczną z ciekawym wzorem, albo umieścić sukulenty jako podziękowanie gościom w szklanych słoiczkach. Jako podłoże warto wybrać ozdobne kamyczki, co doda uroku podarunkowi. Świetnym pomysłem jest również dopasowanie koloru podarunków do ogólnego stylu wesela i wystroju sali. Uzyska się wtedy idealny spójny look. Podziękowania dla gości w formie sukulentów idealnie podkreślą wyjątkowość chwil spędzonych z bliskimi i przyjaciółmi. Goście będą mile zaskoczeni tego typu podarunkiem i z pewnością docenią takie podziękowania.

Zaskocz gości na swoim weselu – podaruj im śliczną roślinkę

Sam gest wyrażający wdzięczność pary młodej za obecność gości na ich weselu jest bardzo fantastyczny. Jeżeli doda się do tego coś przyjaznego środowisku i trwałą pamiątkę w postaci sukulenta, to z pewnością wywoła to uśmiech na twarzach gości. To bardzo ciepły gest ze strony pary młodej, że podaruje każdej osobie obecnej na sali weselnej coś, co będzie im przez długi czas przywodzić na myśl wspomnienia z dnia ceremonii i czasu świetnej zabawy. Sukulentom z podziękowaniami dla gości nie trzeba dużo miejsca – te mini roślinki z pewnością zmieszczą się przy zastawie stołowej każdego gościa. Warto zadbać o zabezpieczenie oraz zapakowanie każdej roślinki, aby nie uległy one zniszczeniom w drodze powrotnej każdego gościa do domu. Sukulenty prezentują się świetnie w każdym wnętrzu i z pewnością dodają mu nieposkromionego uroku.

W tym szczególnym dniu warto zadbać również o gości. Można wyrazić swoją wdzięczność i radość poprzez organizację mini podarunków w postaci sukulentów i podziękowań. Zapewni się w ten sposób każdej z zaproszonych osób dodatkową roślinkę w domu, co sprzyja środowisku, a dodatkowo uczyni ją symbolem wesela i świetnej zabawy. Sukulenty to doskonała opcja dla miłośników ekologii, ale nie tylko. Są eleganckie i ozdobne, nie wymagając przy tym szczególnych warunków pielęgnacyjnych, gdyż pochodzą z terenów o ograniczonej dostępności wody.